هزینه خوراک در وارنا

وارنا یکی از شهرهای توریستی بلغارستان واقع در شبه جزیره بالکان است که به لطف بناهای تاریخی، جاذبه های دیدنی و تفریحات بی نظیر، سالانه میزبان میلیون ها گردشگر از سراسر دنیا می باشد. به موجب رستوران ها، کافه ها و غذاهای بی نظیری که در این شهر سرو می شود، هزینه خوراک در وارنا یکی از مهم ترین فاکتورهای هزینه سفر در میان گردشگران می باشد. در این مطلب با ما همراه باشید تا به بررسی هزینه خوراک در وارنا بپردازیم.

گردشگران تور وارنا خوب است بدانند با اینکه این شهر در اروپا واقع شده است، اما به دلیل اینکه جزء اتحادیه اروپا نمی باشد، گردشگران نمی توانند از یورو استفاده کنند. لذا جهت هزینه در این شهر می بایست از واحد پولی رایج بلغارستان، لو، استفاده نمود و اطلاعاتی که در این مطلب ارائه می دهیم مربوط به سال 2018 می باشد.

در میان کافه ها و رستوران ها، گردشگران تور وارنا که قصد میل کردن انواع غذاها و نوشیدنی ها در رستوران یا کافه ای غیر لوکس را دارند خوب است بدانند هزینه یک وعده غذایی برای هر نفر نزدیک به 20 لو می باشد که این رقم با توجه به نوع رستوران و غذای انتخابی متغیر خواهد بود. لازم به ذکر است میل کردن غذاهای لوکس در رستوران های لوکس وارنا هزینه ای بیش از 70 لو را بر دوش گردشگران خواهد گذاشت. در کنار غذاها، گردشگران می توانند انواع نوشیدنی های بین المللی را با میانگین قیمت 4 لو تهیه نمایند.

در صورتیکه گردشگران قصد دارند از سوپرمارکت های شهر، مایحتاج و خورد و خوراک مورد نیاز خود را تهیه کنند خوب است با قیمت برخی از مواد غذایی آشنا شوند:

در میان میوه جات قیمت هر کیلو میوه در وارنا میانگین 2 لو می باشد که در کنار آن، گردشگران می بایست نزدیک به 15 لو برای هر کیلو گوشت و 9 لو برای هر کیلو مرغ نیز بپردازند. در صورت تهیه لبنیات خوب است بدانید قیمت یک لیتر شیر و یک کیلو پنیر محلی هم به ترتیب 2 و 11 لو می باشند.


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.