هزینه سفر به دانمارک

دانمارک کشوری واقع در شمال اروپا است که به دلیل جاذبه های گردشگری، مکان های تاریخی، فرهنگ مردم و تفریحات مختلف، یکی از مقاصد پرطرفدار اروپا می باشد. سفر به دانمارک برای گردشگران هزینه های مختلفی را بر دوش می گذارد که از اینرو، هزینه سفر به دانمارک در میان گردشگران از اهمیت بالایی برخوردار می باشد و اکثر گردشگران قصد دارند پیش از سفر به این کشور، با هزینه های پیشرو آشنا شوند. در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا به بررسی هزینه سفر به دانمارک بپردازیم.

ابتدا لازم به ذکر است گردشگران تور دانمارک می بایست جهت هزینه در این کشور، از واحد پولی کرون استفاده نمایند که با نماد Kr یا KDD شناخته شده و اطلاعاتی که در ادامه مطلب ارائه می دهیم مربوط به سال 2018 می باشد.

گردشگران جهت اقامت در این کشور با هتل های زیادی روبرو می شوند که با توجه به امکانات و خدماتی که هتل ها ارائه می دهند، میانگین 350 الی 2000 کرون برای هرشب اقامت پرداخت نمایند. همچنین اگر قصد دارید آپارتمان اجاره کنید، هزینه اجاره آپارتمان در دانمارک با توجه به موقعیت و شرایط آپارتمان، 6هزار الی 12هزار کرون برای هر ماه اجاره هزینه دارد.

غذاهای محلی، بین المللی و دریایی لذیذی که در رستوران های مختلف دانمارک سرو می شوند همواره باعث شده اکثر گردشگران به غیر از رستوران هتل، در میان رستوران ها و کافه های شهر انواع غذاها را میل کنند. از اینرو خوب است بدانید هزینه میل کردن یک وعده غذایی در رستورانی غیر لوکس نزدیک به 150 کرون هزینه دارد که این رقم با توجه به نوع غذای انتخابی و رستوران متغیر خواهد بود.

گردشگران تور دانمارک جهت تردد در سطح شهر می توانند از خودروهای اجاره ای استفاده نمایند که میانگین هزینه اجاهر خودرو برای هر روز، با توجه به نوع خودرو از 200 کرون شروع شده و تا بیش از 2000 کرون نیز افزایش می یابد و در کنار آن، هزینه هر لیتر بنزین هم 40 کرون می باشد. در صورت استفاده از سرویس حمل و نقل عمومی شهر گردشگران می بایست 45 کرون هنگام سوار شدن به تاکسی، 25 کرون به ازای هر مایل و 420 کرون برای هر ساعت پرداخت نمایند که استفاده از سرویس حمل و نقل عمومی، کاهش محسوسی نسبت به اجاره خودرو در هزینه سفر به دانمارک ایجاد می کند.


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.