بهترین فصل سفر به ژنو

ژنو یکی از شهرهای کوهستانی و سردسیر سوئیس است که در غربی ترین نقطه این کشور واقع شده است. سالانه گردشگران زیادی به این کشور سفر می کنند تا از طبیعت سبز و بناهای مدرن شهر خاطره خوشی را برای خود به ثبت رسانند. خیلی از گردشگران قصد دارند بدانند با توجه به شرایط آب و هوایی و موقعیت جغرافیایی، بهترین فصل سفر به ژنو چه فصلی می باشد. در این مطلب با ما همراه باشید تا به بررسی شرایط آب و هوایی و بهترین فصل سفر به ژنو بپردازیم.

بطور کلی کشورهای اروپایی سردسیر هستند و ژنو بخصوص در فصل زمستان، هوای بسیار سرد به همراه بارش برف سنگینی دارد که این موضوع باعث شده گردشگران کمتری به نسبت سایر فصل ها به ژنو سفر کنند. اگر از عاشقان کوهنوردی، اسکی و تفریحات زمستانی هستید، با توجه به کوه ها و طبیعت اطراف، زمستان بهترین فصل سفر به ژنو برای این دسته از گردشگران خواهد بود.

فصل پاییز همانند فصل زمستان هوای بسیار سردی ژنو را فرا گرفته است و میانگین دما در اکثر روزهای فصل، زیر صفر درجه سانتی گراد می باشد هرچند میزان بارش برف و باران کمتر از فصل زمستان خواهد بود. یکی از مهم ترین دلایلی که گردشگران تور ژنو در فصل پاییز به این شهر سفر می کنند، فستیوال های ژنو است که می توان به فستیوال بین المللی فیلم، ورنیر آن راک و غیره اشاره نمود.

فصل تابستان طبق نظر اکثر گردشگران تور ژنو، بهترین فصل سفر به این شهر است زیرا دمای هوا متعادل بوده و گردشگران می توانند به راحتی در سطح شهر تردد کرده و از مکان های دیدنی شهر بازدید کنند هرچند لازم به ذکر است فصل تابستان به دلیل حجم بالای گردشگران، رزرو کردن هتل تا حدودی دشوار بوده و هزینه سفر به ژنو نیز افزایش می یابد.

ژنو در فصل بهار همانند فصل تابستان از هوای متعادلی برخوردار می باشد هرچند میزان بارش باران بیشتر از تابستان خواهد بود. اما فستیوال جشن مویسقی، هزینه سفر کمتر نسبت به تابستان و شرایط زندگی بهتر باعث دشه اکثر گردشگران در این فصل به ژنو سفر کنند.


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.