هزینه سفر به کوالالامپور

کوالالامپور یکی از مقاصد گردشگری و لوکس دنیا است که یکی از مهم ترین دلایل سفر گردشگران به این شهر، بازدید از آسمان خراش های بی نظیر شهر و خرید در میان مراکز خرید لوکس و منحصر به فرد کوالالامپور می باشد. خرج کردن در کوالالامپور یکی از بهترین تفریحاتی است که اکثر گردشگران در سفر خود انجام می دهد که این موضوع هزینه سفر به کوالالامپور را بطور محسوسی افزایش می دهد. در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا به بررسی هزینه سفر به کوالالامپور بپردازیم و لازم به ذکر است گردشگران تور کوالالامپور جهت هزینه در این شهر می بایست از واحد پولی رینگیت مالزی استفاده نمایند هرچند در اکثر مکان های کوالالامپور، دلار آمریکا نیز پذیرفته می شود.

گردشگران جهت اقامت در این شهر اگر به مدت طولانی قصد اقامت دارند می توانند از اجاره آپارتمان استفاده کنند کنند که بسته به شرایط و موقعیت آپارتمان، 1300 الی 4000 رینگیت مالزی برای هر ماه اجاره هزینه دارد. در غیر این صورت جهت اقامت در هتل های بی نظیر شهر می بایست با توجه به شرایط، امکانات و خدماتی که هتل ارائه می دهد، میانگین 20 الی 150 دلار برای هرشب اقامت پرداخت نمایند.

اکثر گردشگران در سفر به کوالالامپور قصد دارند تا از اتومبیل های اجاره ای جهت تردد در سطح شهر استفاده نمایند که بایستی بدانند علاوه بر هزینه اجاره خودرو، برای هر گالن بنزین که معادل 3.78 لیتر بنزین می باشد، 2.23 رینگیت مالزی باید پرداخت کنند. در صورت استفاده از سرویس حمل و نقل عمومی شهر لازم به ذکر است هنگام استفاده از تاکسی 3 رینگیت مالزی، برای هر مایل معادل 1.6 کیلومتر 1.90 رینگیت مالزی و برای هر ساعت استفاده 25 رینگیت مالزی پرداخت نمایند.

گردشگران تور کوالالامپور جهت میل کردن انواع غذاهای محلی و بین المللی در رستوران های کوالالامپور می بایست میانگین 40 رینگیت مالزی برای هر وعده غذایی در یک رستوران غیر لوکس پرداخت نمایند که این عدد با توجه به نوع رستوران و غذای انتخابی می تواند متغیر باشد.


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.