هزینه خوراک در بلژیک

کشور بلژیک واقع در شمال قاره اروپا، یکی از کشور های زیبا و سلطنتی در این منطقه می باشد. سالانه گردشگران بسیاری از نقاط مختلف جهان برای بازدید از جاذبه های گردشگری این کشور، تور بلژیک را در برنامه سفر خود قرار می دهند. یکی از مواردی که گردشگران قبل از سفر خود به این کشور باید در رابطه با آن تحقیق کنند هزینه خوراک در بلژیک می باشد. با ما در این مقاله همراه باشید تا به بررسی هزینه خوراک در بلژیک بپردازیم.
به طور کلی گردشگران تور بلژیک لازم است بدانند که این کشور یکی از مهم ترین مراکز اقتصادی دنیا بوده و هزینه ها در آن بالا می باشد. واحد پول رسمی این کشور یورو بوده و گردشگران بهتر است برای سفر به این کشور دلار به همراه خود بیاورند و سپس دلار های خود را در صرافی های این کشور به یورو تبدیل کنند.
هزینه خوراک در بلژیک نسبتا بالا بوده و گردشگران برای صرف غذای کم هزینه بهتر است به رستوران های معمولی این کشور مراجعه کنند. همچنین در برخی از رستوران های بلژیک غذا های سنتی این کشور سرو می شوند، از انواع غذا های سنتی این کشور می توان به کروکت، مولخ فیت و کاربناد فلمیند اشاره کرد. هزینه صرف یکی وعده صبحانه در این کشور حدود 7 یورو بوده و هزینه صرف یک وعده نهار و یا شام در رستوران های ارزان قیمت بلژیک در حدود 7 تا 20 یورو هزینه دارد. همچنین گردشگران تور اروپا لازم است بدانند که برای صرف یک وعده غذای دو نفره در رستوران های متوسط بلژیک لازم است در حدود 60 یورو هزینه کنند. هزینه صرف یک وعده غذا در فست فود های این کشور، مانند مک دونالد در حدود 8 یورو می باشد. همچنین گردشگران تور بلژیک باید بدانند که قیمت هر لیتر شیر در این کشور 1 یورو، هر عدد تان 1.5 یورو، هر کیلوگرم برنج 2 یورو، هر کیلوگرم گوشت 10 یورو و قیمت هر کیلوگرم میوه در حدود 2 یورو می باشد.

خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.