سفر ارزان به تایوان

 

سالانه گردشگران زیادی از سراسر دنیا به تایوان سفر می کنند و اکثر گردشگران قصد دارند تا سفر ارزان به تایوان را تجربه کنند. در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا به بررسی هزینه سفر به تایوان پرداخته تا گردشگران، سفر ارزان به تایوان را بتوانند تجربه کنند.

تایوان جزیره ای در شرق چین است که معابد، مکان های تاریخی، فرهنگ مردم و غیره باعث شده سالانه میزبان میلیون ها گردشگر باشد. گردشگران تور تایوان در سفر به این شهر با هزینه هایی روبرو هستند که می توانند آن ها را مدیریت کرده تا سفری ارزان تر داشته باشند.

پیش از هرچیز ابتدا لازم به ذکر است جهت هزینه کردن در تایوان می بایست از دلار جدید تایوان استفاده کرد که در سال 2018، هر دلار آمریکا معادل 30 دلار جدید تایوان می باشد.

گردشگران جهت سفر به این شهر می بایست با تور های مختلفی روبرو می شوند که توصیه می شود برای سفر ارزان به تایوان، از تور های لحظه آخری استفاده کرد زیرا با توجه به امکانات و خدمات، قیمت کمتری نسبت به سایر تور ها دارند. 

در سفر به تایوان، هتل ها و اقامتگاه های زیادی وجود دارد که هرکدام با توجه به امکانات و خدماتی که ارائه می دهند، قیمت های متفاوتی دارند. با توجه به اینکه هزینه اجاره آپارتمان بیش از 17 هزار دلار جدید تایوان می باشد، از هتل های ارزان قیمت استفاده کرد. لازم به ذکر است برخی از هتل های شهر با توجه به امکانات و خدماتی که ارائه می دهند، از قیمت های بسیار معقولی هم برخوردارند. گردشگران تور تایوان جهت کاهش هزینه سفر، اگر به صورت گروهی سفر می کنند می توانند از هاستل ها استفاده کنند که بسیار ارزان تر از هتل ها می باشند.

جهت رفت و آمد در شهر می بایست از سرویس حمل و نقل عمومی استفاده کرد که می بایست 253 دلار جدید تایوان برای تاکسی تا مسافت 8 کیلومتر پرداخت نمود. اما اگر به مدت طولانی ترین در این شهر اقامت دارید می توانید از بلیط های ماهانه مترو استفاده کنید که 1181 دلار قیمت داشته و به صرفه تر می باشد.

گردشگران تور تایوان جهت میل کردن انواع غذاهای تایوانی، دریایی، اروپایی و بین المللی در رستوران های شهر می بایست میانگین 450 دلار جدید تایوان برای هر وعده پرداخت کنند اما لازم به ذکر است جهت کاهش هزینه سفر به تایوان می توان از رستوران ها و غذاهای خیابانی استفاده کرد که بسیار ارزان تر از رستوران ها می باشند.


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.