بهترین فصل سفر به ونکوور

 

شهر ونکوور واقع در کشور کانادا، یکی از شهر های توریستی و پر جمعیت در این کشور می باشد. ونکوور در سال های اخیر پیشرفت چشگیری داشته است، همین امر سبب شده سالانه گردشگران بسیاری از نقاط مختلف جهان برای تفریح و بازدید از این شهر به کشور کانادا سفر کنند. یکی از مسائلی که گردشگران قبل از سفر خود لازم است بدانند بهترین فصل سفر به ونکوور می باشد. با ما در این بخش از وب سایت لحظه آخر همراه باشید تا به بررسی بهترین فصل سفر به ونکوور بپردازیم.
شهر ونکوور دارای آب و هوای اقیانوسی و معتدل می باشد. همین امر سبب شده که هوای این شهر در تمام فصل های سال بجز تابستان بارانی باشد، گردشگران تور ونکوور لازم است بدانند که در فصل تابستان آب و هوای این شهر گرم و خشک است. گرم ترین ماه های سال در این شهر جولای و آگوست بوده و همچنین در ماه های اکتبر و مارس بارش باران در ونکوور شدید می شود.
به طور کلی بهترین فصل سفر به ونکوور را می توان فصل بهار دانست، در این فصل آب و هوا در این شهر مناسب است. گردشگران تور کانادا می توانند در این فصل به قایق سواری در ونکوور بپردازند، همچنین با شکوفه زدن درختان فضای شهر ونکوور در بهار بسیار زیبا می شود.
فصل پاییز در ونکوو هوا کمی سرد است، در این فصل هزینه ها در ونکوور بسیار پایین می باشد. همچنین علاقمندان به فسیتوال ها لازم است بدانند که در این فصل رویداد هایی مانند فستیوال بین المللی فیلم، رژه هالوین و جشن نویسندگان در ونکوور برگزار می شود.
فصل زمستان هوای این شهر بسیار سرد بوده و یکی از بهترین فصل های برای علاقندان به ورزش های زمستانی می باشد. از تفریحات محبوب ونکوور در این فصل می توان به اسکی اشاره کرد. 
فصل تابستان بدلیل کاهش بارندگی یکی از شلوغ ترین فصل ها برای گردشگران تور ونکوور می باشد. در طول این فصل هزینه سفر به این شهر افزایش یافته و همچنین برای رزرو هتل لازم است از 2 تا 3 هفته پیش از سفر خود اقدام کنید. این فصل بهترین زمان سفر برای علاقمندان به تفریحات آبی می باشد.

خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.