هزینه سفر به سن پترزبورگ

1

هر سفری که بخواهیم برنامه ریزی کنیم به پول بستگی دارد. از نوع وسیله حمل و نقل گرفته تا نوع هتل و روزهای سفر که باید برای آن برنامه ریزی کنیم، همگی به پول و بودجه ی ما بستگی دارد. به همین دلیل پول نقش به سزایی در هر سفری ایفا می کند، پس با سایت یاقوت24 همراه باشید تا اطلاعات مفیدی در رابطه با هزینه سفر به سن پترزبورگ در اختیار شما گردشگران تور سن پترزبورگ قرار دهیم.
واحد پول روسیه، روبل است. ذهنیتی که ما از کشور روسیه داریم این است که این کشور گران است و طبیعتا تور سن پترزبورگ هم توری گران می باشد و وقتی از هزینه های شهر سن پترزبورگ هم آگاه می شویم، متوجه می شویم که تصور ما درست بوده است. هزینه های کلی سن پترزبورگ در مواردی مانند مواد خوراکی، پوشاک و اجاره اقامتگاه حدود 50 درصد از تهران بیشتر است. سفر به این شهر می تواند هزینه های گوناگونی را برای گردشگران تور سن پترزبورگ در بر داشته باشد، که کم و زیاد شدن این هزینه ها به برنامه ریزی و انتخاب های شما بستگی دارد.
یکی از مسائل مد نظر در هزینه سفر به سن پترزبورگ هزینه حمل و نقل است. هزینه های حمل و نقل درون شهری: این شهر سیستم حمل و نقل کارایی دارد و شما برای گشت و گذار در شهر، افزون بر تاکسی، می توانید از اتوبوس، اتوبوس برقی، تراموا، اتوبوس آبی، مترو و قطار استفاده کنید. بلیت الکترونیک سن پترزبورگ حدود 5000 هزار تومان قیمت دارد و شما گردشگران تور روسیه می توانید هر مقدار که تمایل دارید، آن را شارژ نمایید. یکی دیگر از راه هایی که گردشگران تور سن پترزبورگ برای پرداخت هزینه های حمل و نقل عمومی در این شهر می توانند استفاده کنند، استفاده از کارت های گردشگری سن پترزبورگ است. هزینه این کارت حدود 320 هزار تومان می باشد. هزینه حمل ونقل در این شهر به طور خلاصه به شرح زیر است:
بلیت الکترونیک شهر: حدود 5000 تومان، مترو: حدود 4500 تومان، اتوبوس: حدود 7000 تومان، اتوبوس برقی و تراموا: حدود 4000 تومان، اتوبوس آبی: حدود 27000 تومان، قطار: حدود 5500 تومان، تاکسی: حدود 15000 تومان.
یکی دیگر از مواردی که در هزینه سفر به سن پترزبورگ باید مد نظر قرار داد هزینه اقامت است. هزینه اقامت در این شهر هم به انتخاب شما برای انواع هتل بستگی دارد:
هتل های 1 ستاره: بین 100 – 400 هزار تومان
هتل های 2 ستاره: بین 50 – 540 هزار تومان
هتل های 3 ستاره: بین 120 تا 1.400 هزار تومان
هتل های 4 ستاره: بین 200 تا 1.400 هزار تومان
هتل های 5 ستاره: بین 500 تا 2.500 هزار تومان 

جهت مشاهده نرخ ویژه تور روسیه ، اینجا کلیک کنید.

خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.