هزینه سفر به سنگاپور

 

وقتی قصد سفر به کشور یا شهری را داشته باشید، هزاران سوال به ذهن شما خطور می کند که یکی از اصلی ترین سوال ها، هزینه های مربوط به سفر است. برای مثال وقتی می خواهید به سنگاپور سفر کنید، از آن جا که این کشور، از گران ترین مناطق دنیا است هزینه سفر به سنگاپور یک مسئله اساسی محسوب می شود. با لحظه آخر همراه باشید تا اطلاعاتی در رابطه با هزینه سفر به سنگاپور در اختیار شما قرار دهیم. سنگاپور کشوری کوچک در جنوب شرقی آسیا می باشد که جزء کشورهای غنی و متمول جهان است. این کشور چند سال متوالی به عنوان گران ترین شهر دنیا لقب گرفت و تفاوت قیمت های آن با قیمت های ایران بسیار زیاد است تا جایی که تفاوت 80% تا 140% در این بین وجود دارد. شما گردشگران تور سنگاپور باید این را بدانید که سفر ارزانی را در پیش ندارید.
هزینه های حمل و نقل درون شهری سنگاپور
سیستم حمل و نقل این کشور بسیار کارا می باشد و استفاده از آن به راحتی انجام می شود به طوری که به سادگی می توانید با اتوبوس و قطارهای شهری جابجا شوید و به گشت و گذار در این شهر بپردازید. برای پرداخت هزینه استفاده از این اتوبوس ها و قطارهای شهری شما باید از بلیت های الکترونیکی مانند ای‌زی - لینک (EZ-link) یا نتس فلش پی (Nets Flash Pay)  یا کارت گذر توریستی سنگاپور (Singapore Tourist Pass) بهره ببرید. کارت های ای زی – لینک و نتس فلش پی بر اساس پول ایران، حدود 40 هزار تومان و کارت گذر توریستی سنگاپور نیز حدود 50 هزار تومان و قطار شهری حدود 5 هزار تومان هزینه دارد. هزینه اتوبوس در این شهر، طبق ایستگاه های طی شده محاسبه می شود. تاکسی از 15 هزار تومان به بالا هزینه دارد.
هزینه اقامت در سنگاپور
شما گردشگران تور سنگاپور، برای اقامت در این شهر از گزینه های مختلفی با هزینه های گوناگون می توانید استفاده کنید که بیشتر آن ها بسیار شیک و لوکس هستند.
این شهر دارای هتل های 1 ستاره تا هتل های 5 ستاره می باشد که طبیعتا هتل های 5 ستاره قیمت بسیار بالایی دارد و هزینه سفر به سنگاپور را بالا می برد.
هتل های یک ستاره حدود 40 – 130 دلار، هتل های دو ستاره حدود 40 – 180 دلار، هتل های سه ستاره حدود 60 – 200 دلار، هتل های چهار ستاره حدود 100- 600 دلار و هتل های پنج ستاره حدود 200 – 5000 دلار هزینه دارد. هزینه آپارتمان و خانه در سنگاپور به تناسب محل و متراژ و فاصله از مرکز شهر متفاوت است. هزینه آپارتمان برای هر شب تقریبا بین 100 – 10000 دلار است. هزینه هاستل نیز از شبی حدود 10 دلار تا 45 دلار متغیر است.
هزینه خوراک در شهر سنگاپور
در سفر به سنگاپور رستوران ها بحث مهمی هستند. رستوران های زیادی در طیف های مختلف در این شهر وجود دارد که در ادامه به قیمت آن ها اشاره می کنیم. رستوران های ارزان قیمت: از حدود 10 – 20 دلار و رستوران های متوسط برای دو نفر حدود 40 – 80 دلار و رستوران های لوکس حدود 40 – 190 دلار هزینه دارد. فست فودهای معروف مانند مک دونالد که محبوبیت خاصی بین گردشگران دارد نیز بین 6 – 9 دلار هزینه دارد.
هزینه های تفریح در سنگاپور
همان طور که گفتیم هزینه سفر به سنگاپور گران است و این گرانی شامل اماکن دیدنی و تفریحات این کشور نیز می شود که در ادامه به برخی از آن ها اشاره می کنیم:
 شهربازی یونیورسال استودیو: حدود 75 دلار
 باغ پرندگان جورونگ: حدود 29 دلار
 آکواریوم آندرورولد: حدود 30 دلار
 پارک آبی ادونچر کو: حدود 40 دلار
 جزیره دلفین: حدود 58 – 398 دلار

خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.