شهر آلانیا

شهر آلانیا یکی از شهرهای تاریخی ترکیه و همچنین یکی از زیبا ترین جاذبه های گردشگری این کشور محسوب می شود. این شهر زیبا پر از جاذبه های فرهنگی، تاریخی و طبیعی است. شهر آلانیا در دهه های اخیر به عنوان یکی از مقاصد گردشگری محبوب دنیا شناخته شده است. با لحظه آخر همراه ما باشید تا اطلاعات مفیدی در مورد این شهر توریستی در اختیار شما قرار دهیم. 
شهر آلانیا از آنجایی که در نزدیکی دریا واقع شده است، بنابراین مقصدی مناسب برای گردشگران تور آلانیا، از جمله آنهایی که دوستدار تفریحات ساحلی هستند، می باشد. این شهر علاوه بر جاذبه های طبیعی و ساحلی، امکانات گردشگری تاریخی زیادی هم دارد. 
2
آب و هوا
شهر آلانیا دارای آب و هوای مدیترانه ای همراه با تابستان های بسیار گرم است. بهترین زمان سفر در این شهر، فصل بهار می باشد. چون در این فصل از سال، هوا بهاری است و گردشگران تور آلانیا به راحتی میتوانند از دریا استفاده کنند.
هزینه هتل
هزینه اقامت در هتل، یکی از مهمترین هزینه های سفر است که می توان با صرفه جویی در آن به بهتر شدن هزینه های سفرخود کمک کرد. نکته ای که میتوانیم برای گردشگران تور آلانیا ذکر کنیم این است که زمان سفر شما، تاثیر قابل توجهی در نرخ هتل ها خواهد داشت. شهر آلانیا در ماه دسپتامبر (شهریور) فصل شلوغ و پر گردشگری است. در این ماه از سال نرخ هتل ها به بیشترین میزان خود می رسد.
هزینه غذا
هزینه غذا دومین هزینه عمده در سفر به شهر آلانیا میباشد. بنابراین گردشگران تور آلانیا برای اینکه مبلغ غذای خود را به حد اقل برسانند، از رستوران های توریستی تا جایی که ممکن است، فاصله بگیرند. این رستوران ها اغلب در نزدیکی اماکن توریستی قرار دارند که هزینه آنها چند برابر قیمت رستوران های عادی است. به گردشگران تور آلانیا پیشنهاد می شود که از غذاهای محلی و همچنین بومی که هم دارای کیفیت مطلوب و هم قیمت مناسب می باشند، استفاده کنند.

خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.