درباره ارمنستان

ارمنستان کشوری است که پایتخت آن ایروان می باشد همچنین در همسایگی ایران واقع شده است. پیوند فرهنگی بسیاری بین این دو کشور وجود دارد. هنوز هم بسیاری از ارامنه در ایران زندگی می کنند و همچنین بسیاری از ایرانی ها در ارمنستان به تحصیل و زندگی مشغول هستند. 
درباره ارمنستان می توان گفت با اینکه دین غالب در این کشور دین مسیحیت است اما در این کشور با فضایی فوق العاده سنتی رو به رو خواهید شد. پوشش خاصی در این کشور تعریف نشده است، اما لازم است که در طول اقامت درخاک ارمنستان پوششی موجه و مناسب را انتخاب کنید. 
1
آب و هوای ارمنستان :
اگر بخواهم درباره ارمنستان و آب و هوای آن با شما سخن بگویم میتوانم بگویم این کشور به دلیل اینکه میان دریای سیاه و دریای خزر قرار دارد و همچنین مرز بین آسیا و اروپا است، دارای آب و هوای کوهستانی و پر باران است. گردشگران تور ارمنستان می توانند فصل تابستان را برای قدم زدن و گردش در این کشور زیبا انتخاب کنند. 
حمل و نقل در ارمنستان :
در صورتی که بخواهیم درباره ارمنستان و وضعیت حمل و نقل آن بگویم می توانم بگویم که از ساعت یازده به بعد بهتر است جانب احتیاط را رعایت نمایید و همچنین در خیابان نباشید، چون کم کم خلوت می شود. توجه داشته باشید که راهنمای مسیر اتوبوس ها در ارمنستان به زبان ارمنی نوشته شده است. بنابراین درباره ارمنستان و مسیرهای خط اتوبوس مد نظر خود از راهنمای انگلیسی استفاده کنید. در این کشور زیبا مترو هم فعال است و همچنین گردشگران تور ارمنستان میتوانند از تاکسی هم استفاده کنند. 
2
جاذبه ها دیدنی ارمنستان :
در اینجا اگر قصد این را داشته باشم که درباره ارمنستان و جاذبه های آن با شما سخن بگویم می توانم بگویم که این کشور جاذبه های بسیاری دارد که از جمله آن میتوان به کلیسای گغارت، روستای سوان، نگارخانه ملی ارمنستان و همچنین موزه ماتناداران اشاره کرد. به گردشگران تور ارمنستان پیشنهاد میکنیم حتما از این کشور زیبا دیدن فرمایند.

خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.