ویزای کاری عراق

عراق مقصدی توریستی و زیارتی است و بخش بسیار بزرگ افرادی که به عراق سفر می کنند را رائران تشکیل می دهند. اما عده ای هم هستند به دلایل مختلفی قصد کار، تجارت و سرمایه گذاری در عراق را دارند. این دسته از افراد جهت انجام پروژه کاری در عرق می بایست ویزای کاری عراق را داشته باشند. در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا به بررسی ویزای کاری عراق بپردازیم.

این دسته از افراد در صورتیکه در تهران سکونت دارند می بایست به سفارت عراق واقع در خیابان ولیعصر قبل از میدان ولیعصر مراجعه کرده و نسبت به اخذ ویزای کاری عراق اقدام نمایند. همچنین افرادی که در خارج از تهران زندگی می کنند بایستی به کنسولگری عراق در شهر مورد نظر خود مراجعه نمایند.

جهت اخذ ویزای کاری عراق می بایست مدارکی مانند پاسپورت به همراه امضاء با اعتبار حداقل 6 ماه، عکس پرسنلی با زمینه سفید، مدارک اشتغال زایی، گردگش مال 3 ماه اخیر، بیمه، شناسنامه و کارت ملی و غیره را به همراه داشته باشند. لازم به ذکر است از مدارک خود کپی و عکس نیز به همراه داشته باشید همچنین تمام مدارک بایستی ترجمه شده باشند. یکی از مواردی که در ارائه مدارک بخصوص برای گردشگران تور عراق و افرادی که قصد کار و اقامت در این کشور را دارند لازم است رعایت شود، کامل بودن مدارک است زیرا در صورتیکه نقصی در مدارک وجود داشته باشد، مراحل اخذ ویزای می بایست دوباره تکرار شود.

افرادی که قصد کار در عراق را دارند غالبا به دو دسته تقسیم می شوند. دسته اول کسانی که هستند که از طرف شرکت های عراقی درخواست کار دارند و دسته دوم افرادی که توسط کارفرمای خود به عراق جهت کار فرستاده می شوندو در هر دو صورت این افراد می بایست مدارک مورد نیاز مانند نام و هویت شرکت، میزان مبلغ دریافتی، بیمه و غیره را در برگه مورد نظر ارائه نمایند.


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.