ویزای استرالیا

استرالیا یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری در دنیا است که نه تنها گردشگران، بلکه به دلیل مختلف مانند دانشگاه های معبتر، شرایط زندگی مساعد و تجارت در میان مردم شناخته شده می باشد. در صورتی که قصد داشته باشید به هر دلیل مانند تحصیل، کار، اقامت یا گردش به این کشور سفر کنید، می بایست ویزای مربوطه را دریافت نمایید. ویزای استرالیا به طور کلی با توجه به نوع هدف سفر، به چند دسته تقسیم می شود که در ادامه مطلب ب ما همراه باشید تا به بررسی انواع ویزای استرالیا بپردازیم.

ویزای توریستی: گردشگران تور استرالیا که قصد دارند به این کشور سفر کنند تا از زیبایی های آن، جاذبه های گردشگری و تفریحات بی نظیری که دارد بازدید کرده و برای خود خاطره خوشی را ثبت کنند، می بایست ویزای توریستی استرالیا که به چند نوع کاری، پزشکی، خانوادگی و انفرادی تقسیم می شود را دریافت نمایند. لازم به ذکر است برخی مقاصد گردشگری وجود دارند که اخذ ویزای توریستی آن ها همواره بسیار دشوار هستند. استرالیا نیز جزء این دسته از ویزاها می باشد. در صورتیکه گردشگران فامیل درجه یک دارند که در استرالیا اقامت دارد، اخد این ویزا آسان است اما در غیر این صورت، گردشگران می بایست در گذرنامه خود حتما یک ویزای سخت مانند ویزای شنگن داشته باشند، از نظر کاری و درآمد در وضعیت خوبی بوده و گردش مالی حساب های بانکی نیز بالا باشد.

لازم به ذکر است جهت اخذ ویزای توریستی می بایست مدارکی مانند گذرنامه با اعتبار کافی، کارت پایان خدمت یا معافیت برای افراد 18 تا 50 سال، گواهی اشتغال به تحصیل، شناسنامه و غیره را به همراه داشته و پیش از هرچیز در سایت سفارت فرم مربوطه را تکمیل نمایند.

ویزای اسکیل ورکر: هدف از اخر این نوع ویزای استرالیا، معیار و ارزشیابی سطح تحصیلی و مهارت های شخص متقاضی می باشد. در صورتیکه متقاضی بتواند سطح تحصیلی یا مهارت قابل قبولی داشته باشد، می تواند در دانشگاه های استرالیا تحصیل کرده یا در سازمان ها و شرکت های مختلف استرالیا کار کند.

همچنین 3 کلاس مختلف برای ویزای استرالیا در نظر گرفته شده است که در ادامه به بررسی آن ها می پردازیم:

ویزای کلاس 189: بهترین نوع ویزای استرالیا را این کلاس می توان نام برد. افراد جهت اخذ ویزای کلاس 189 می بایست مجموع امتیازات 60 را کسب کنند. این امتیازات را می توانند با مهارت ها، مدارک تحصیلی، سطح زبان، نمره آزمون آیتلس و غیره کسب کنند. بعد از اخذ این ویزا می توان اقامت دائم استرالیا را اخذ کرده و به عنوان شهروند این کشور در هر نقطه از استرالیا اقامت داشته باشید.

ویزای کلاس 190: این ویزا برای افرادی است که قصد دارند جهت تحصیل، سرمایه گذاری و کار در استرالیا مورد حمایت این کشور قرار گیرند. جهت اخذ این ویزا می بایست همانند ویزای کلاس 189، مجموع امتیازات به 60 برسد و لازم به ذکر است محدودیت هایی هم مانند سن، مدرک تحصیلی و غیره وجود دارد.

ویزای کلاس 489: متقاضیان با اخذ این ویزای می توانند اقامت موقتی 4 ساله استرالیا را دریافت کرده و تجت شرایط محدود در یکی از ایالت های این کشور علاوه بر اقامت، کار و تحصیل هم داشته باشند.


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.