ویزای توریستی سوریه

 

سوریه به دلیل شهر های تاریخی، جاذبه های گردشگری و مکان های دیدنی و تاریخی زیادی که دارد، سالانه میزبان گردشگران زیادی از سراسر دنیا می باشد. جهت سفر به این کشور می بایست نسبت به اخذ ویزای توریستی سوریه اقدام کنند. در این مطلب با ما همراه باشید تا به بررسی ویزای توریستی سوریه بپردازیم.

سوریه یکی از کشور های جنوب غربی آسیا است که امروزه به دلیل مشکلاتی که به وجود آمده است، شاهد جنگ های داخلی مختلفی می باشد. همین موضوع باعث شده از تعداد گردشگرانی که به این کشور سفر می کنند نیز کاسته شود. روسیه دارای جاذبه های گردشگری و مکان های دیدنی مختلفی می باشد که از مهم ترین دلایل سفر مردم به این کشور است. گردشگران تور سوریه می بایست همانند سایر کشور ها، برای سفر به این کشور ویزای توریستی آن را اخذ نمایند.

سوریه جزء معدود کشور هایی است که گردشگران ایرانی جهت اخذ ویزای توریستی سوریه نیازی به ارائه مدارک مورد نیاز مانند پاسپورت، کارت ملی، شناسنامه و غیره به سفارتخانه را نداشته و ویزای توریستی آن ها هنگام سفر به سوریه و در فرودگاه ارائه می شود. گردشگران ایرانی تور سوریه هنگام سفر به این کشور می توانند ویزای توریستی 90 روزه سوریه را دریافت کرده و در این مدت از تمام جاذبه های گردشگری، شهر های تاریخی و مکان های دیدنی این کشور بازدید کنند.

اما لازم به ذکر است امروزه به دلیل مشکلاتی که در این کشور رخ داده و شاهد جنگ های داخلی زیادی می باشد، امنیت سفر به سوریه چندان تضمین نمی شود و همچنین علاوه بر امنیت گردشگران تور سوریه در این کشور، گردشگرانی که تنها به قصد بازدید از جاذبه های گردشگری به سوریه سفر می کنند ممکن است دیگر نتوانند ویزاهای توریستی، تحصیلی، کاری و غیره دیگر کشور ها بخصوص کشور های غربی و اروپایی را اخذ نمایند.


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.