ویزای صربستان

 

کشور صربستان با نام رسمی جمهوری صربستان، یک کشور زیبا در مرکز جنوب شرقی قاره اروپا است. کشور زیبا و توریستی صربستان دارای جاذبه های گردشگری فراوانی ‏است و همه ساله میزبان تعداد زیادی از جهانگردان ‏می باشد. در این مقاله به توضیح چگونگی اخذ ویزای صربستان می پردازیم، پس با این بخش از سایت ‏همراه شوید تا در زمینه ویزای صربستان اطلاعات لازم را کسب کنید.
گردشگران تور صربستان برای سفر به این کشور نیازی به اخذ ویزای صربستان ندارند و تنها هنگام ورود به این کشور در فرودگاه، مهری بر روی پاسپورت مسافران تور صربستان زده می شود که به منزله ی ‏اجازه ورود به کشور صربستان می باشد. در سال های اخیر این کشور به یکی از اهداف گردشگری مردم ایران تبدیل شده ‏است و گردشگران ایرانی تمایل زیادی برای سفر به این کشور نشان داده اند و دلیل این ‏تمایل عدم نیاز به اخذ ویزای صربستان است. برای سفر به این کشور، دیگر نیازی به دریافت ویزای صربستان نیست و تنها با یک پاسپورت، با اعتبار حداقل شش ماه، به راحتی می‌توانید وارد یکی از شهرهای آن شده و حداکثر 30 روز در این کشور اقامت داشته باشید. لازم به ذکر است که گردشگران تور صربستان نمی توانند بیش از 30 روز در این کشور بمانند و در صورتی که بیشتر از زمان مقرر اقامت داشته باشند، از سوی مقامات این کشور به پرداخت جریمه محکوم می شوند.
به همین دلیل موقعیت بسیار مناسبی برای علاقه مندان به سفر به وجود آمده است. این تصمیم در تاریخ 22 آگوست 2017 مصادف با 7 شهریور ماه 1396 گرفته شده است و هدف از اتخاذ آن توسعه گردشگری این کشور و تشویق شهروندان ایرانی و هندی برای سفر با تور صربستان به این کشور می ‌باشد. اگر پیش از زمان لغو ویزای صربستان برای رفتن به این کشور اقدام می کردید، باید مدارک بسیاری از جمله: گواهی تمکن مالی (حداقل 40 میلیون تومان)، رزرو هتل در کل مدت اقامت، رزرو بلیط رفت و برگشت هواپیما و غیره به سفارت این کشور ارائه می دادید.
با وجود این که دریافت ویزای صربستان برای ورود به این کشور لغو گردیده، ولی نظارت های سخت گیرانه ای بر روی مسافران تور صربستان صورت می گیرد و بازرسی دقیقی بر روی بلیط ها انجام می شود. از زمان لغو ویزای صربستان، تعداد گردشگرانی که به این کشور سفر می کنند چندین برابر شده و افراد بسیاری فرصت بازدید از جاذبه ها و مناظر زیبای این کشور را پیدا کرده اند.
امیدواریم این مقاله در سفر با تور صربستان برای شما گردشگران مفید واقع شود. 

خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.