وارش

 

شرکت هواپیمایی وارش یکی از شرکت های سهامی خاص در ایران است که از سال 1396 در استان مازندران فعالیت خود را آغاز کرده است. وارش نخستین شرکت هواپیمایی در این استان است. جالب است بدانید که وارش در زبان مازندرانی به معنای "باران" است. این شرکت تازه تاسیس با 2 فروند هواپیمای بوئینگ 737 کار خود را شروع کرد  و هم اکنون 4 فروند از این هواپیما دارد. هواپیمایی وارش تحت پوشش بیمه ایران می باشد. ایرلاین وارش، در همین مدت زمان کوتاهی که از تاسیس آن گذشته، تاثیر به سزایی در توسعه حمل و نقل هوایی مازندران داشته و پروازهای این استان بسیار بیشتر شده است. کیفیت مطلوی ایرلاین وارش سبب شده تا گردشگران تور مازندران نیز از آن استقبال خوبی به عمل آورند.
وارش
این شرکت هواپیمایی در زمینه پروازهای داخلی فعال تر بوده و برای بالابردن کیفیت کار خود افراد متخصص و ماهر را در کنار نیروهای جوان به کار گرفته است. با احداث هواپیمایی وارش، افراد زیادی در استان مازندران مشغول به کار شدند. مهمانداران ایرلاین وارش تحت آموزش های خاص قرار گرفته اند و از همین رو رفتاری حرفه ای و مناسب با مسافران و همچنین گردشگران تور مازندران دارند.
شعار هواپیمایی وارش ایمنی پرواز در کنار کیفیت مطلوب پروازها می باشد. هدف این شرکت هواپیمایی از ابتدای کار "رشد و گسترش زیرساخت های صنعت هوایی مازندران" بوده و روند رو به رشدی را در این زمینه در پیش گرفته است. نخستین پرواز وارش، از تهران و فرودگاه مهرآباد به فرودگاه دشت ناز ساری انجام شد و دومین پرواز آن هم از فرودگاه دشت ناز به فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد صورت گرفت.
مقاصدی که هواپیمایی وارش به آن پرواز انجام می دهد و گردشگران تور داخلی می توانند از آن ها بهره ببرند عبارت اند از: شیراز، اهواز، اصفهان، تبریز،مشهد، تهران، کیش، ساری، گرگان، رامسر، رشت و نوشهر. 
وارش

خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.