SalamAir


شرکت هواپیمایی سلام ایر متعلق به کشور عمان می باشد که در سال 2016 توسط شرکت سرمایه گذاری و توسعه ملی در مسقط پایتخت عمان فعالیت خود را آغاز کرده و اولین پروازش را در ژانویه 2017 با هواپیمای ایرباس a320-200s انجام داد و اولین پرواز بین المللی سلام ایر نیز در سال 2017 بین شهر های مسقط و دبی صورت گرفت، ناوگان هوایی سلام ایر در حال حاضر با سه ایرباس A300 و یک ایرباس A320 neo در حال فعالیت است و یکی از بهترین خطوط هواپیمایی عربی به شمار می آید، سلام ایر مسیرهای کوتاه را با قیمت های ارزان انجام می دهد اما هواپیمای ایرباس A320 این ایرلاین قادر به پرواز مسافت های طولانی نیز هست.

salamair

شرکت هواپیمایی سلام ایر دارای سه کلاس پروازی متفاوت می باشد، کلاس های لایت، فرندلی و فلکسی. 
کلاس لایت
در این نوع کلاس سلام ایر، امکان بردن چمدان وجود ندارد و بار دستی تا 7 کیلوگرم امکان پذیر است، در صورت داشتن چمدان باید هزینه اضافی پرداخت شود. همچنین در کلاس لایت، امکان کنسل کردن بلیط وجود ندارد.
کلاس فرندلی
در کلاس فرندلی سلام ایر علاوه بر 7 کیلوگرم بار دستی، امکان بردن چمدان تا 20 کیلوگرم نیز وجود دارد، همچنین تاریخ پرواز نیز قابل تعویض است.
کلاس فلکسی
در این کلاس نیز علاوه بر شرایط کلاس فرندلی، امکان کنسل کردن پرواز نیز وجود دارد.

salamair

لازم به ذکر است حمل بار دستی به سایز 56 در 45 در 25 سانتی متر در هواپیمایی سلام ایر رایگان است و حداکثر وزن بار مجاز تا سقف 32 کیلوگرم می باشد. شرکت هواپیمایی ایرباس در هفته بیش از 100 پرواز ایرانی و داخلی دارد که در مجموع به 15 کشور جهان پرواز دارد.
خرید بلیط هواپیمایی سلام ایر 
برای خرید بلیط هواپیمایی سلام ایر دو راه وجود دارد، می توانید با یکی از نمایندگی های این شرکت در ایران تماس گرفته و بلید خود را خریداری کنید و یا به سایت این هواپیمایی مراجعه کرده و به صورت انلاین بلید خریداری فرمایید، توجه داشته باشید اگر قصد خرید تور داخلی را دارید، سلام ایر تنها تور تهران، تور مشهد و تور شیراز را ارئه می دهد و برای سفر به دیگر نقاط ایران باید از دیگر شرکت های هواپیمایی بلیط خریداری کنید. در تور خارجی نیز می توانید از تورهایی همچون تور استانبول، تور ترابزون، تور باکو، تور دبی، تور ابوظبی، تور تفلیس، تور نجف، تور کویت، تورمسقط، تور مدینه و غیره خریداری نمایید، دیگر کشورهایی که مقصد سلام ایر می باشند را می توانید به همراه زمان دقیق پرواز درسایت این شرکت هواپیمایی مشاهده فرمایید.


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.