آنادولو جت

آنادولو جت

کشور ترکیه دارای چندین ایرلاین متفاوت است در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی در رابطه با ‏ایرلاین آنادولو جت (‏AnadoluJet‏) در اختیار کاربران سایت یاقوت24 قرار دهیم. 
ایرلاین آنادولو جت (‏AnadoluJet‏) در تاریخ 4 اردیبهشت سال 1387 به عنوان یک زیر مجموعه ‏جدید از ایرلاین های ترکیه شروع به کار کرد. اگر با تور ترکیبی ترکیه سفر کنید به احتمال زیاد ‏با این ایرلاین به سایر شهر های مقصد خواهید رفت. هدف از تاسیس این ایرلاین اتصال آنکارا به آناتولیا (قسمت ‏شرقی و آسیایی کشور ترکیه) بوده است چرا که سفر های زمینی در کشور های وسیع مانند ‏ترکیه بسیار سخت می باشد. پس از تاسیس ایرلاین آنادولو جت (‏AnadoluJet‏) تعداد ‏بیشتری از مردم ترکیه قادر به استفاده از سیستم حمل و نقل هوایی شدند. 
این ایرلاین در ابتدا با 5 فروند هواپیما شروع کرد و به مرور تعداد آن ها را افزایش داد، لازم به ‏ذکر است طبق آخرین آمار ارائه شده این تعداد در سال 2010 به 16 فروند هواپیما رسیده است. 
همانطور که پیش تر گفتیم این ایرلاین برای اتصال میان آنکارا و آناتولیا تاسیس شد و ‏مختص پرواز های داخلی کشور ترکیه بوده است اما در تاریخ 14 شهریور سال 1387 ‏اولین پرواز بین المللی خود به مقصد قبرس شمالی از فرودگاه هاتای (‏hatay‏)‏‎ ‎به ارکان ‏‏(‏Ercan‏) انجام داد.  
اگر قصد سفر با تور ترکیه را دارید خوب است بدانید با احداث ایرلاین آنادولو جت ‏‏(‏AnadoluJet‏) میزان جا به جایی مسافران در مسیر آنکارا حدود 65% و میزان حمل بار نیز در این ‏مسیر حدود 85% افزایش یافته است 
از فرودگاه هایی که ایرلاین آنادولو جت در آن ها فعالیت دارند می توان به فرودگاه های ادنان ‏مندرس، آدانا، آنکارا اسن بوا، آنتالیا، ارزروم، ارکان، دنیزلی و غیره اشاره کرد. 
لازم به ذکر است کد یاتا برای این ایرلاین ‏TK بوده و شماره پرواز های آن به صورت ‏‎ TK ‎‎7000‎و بالاتر می باشند، همچنین قطب ایرلاین آنادولو جت (‏AnadoluJet‏) فرودگاه بین المللی ‏آنکارا است.

خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.