ایرباس s7

 

امروزه با پیشرفت صنعت گردشگری، ایرلاین های بسیاری تاسیس شده اند. گردشگران با توجه به نیاز و هزینه خود می توانند از ایرلاین مورد نظر خود بلیط هواپیما تهیه کنند. کشور روسیه دارای ایرلاین های مختلفی می باشد، یکی از ایرلاین های معروف این کشور، ایرلاین ایرباس S7 می باشد. در این مقاله قصد داریم به بررسی ایرلاین ایرباس S7 بپردازیم.

ایرباس s7

ایرلاین ایرباس S7 فعالیت خود را از سال 1992 میلادی آغاز کرده است، گردشگران تور روسیه لازم است بدانند که امروزه این ایرلاین یکی از بهترین شرکت های هواپیمایی در این کشور محسوب می شود. مقر اصلی این ایرلاین فرودگاه بین المللی دمودوف کشور روسیه می باشد. ایرلاین ایرباس S7 امروزه پرواز های منظمی به نقاط مختلف جهان انجام می دهد، از مقاصد پروازی این ایرلاین می توان به ارمنستان، استرالیا، آذربایجان، چین، کرواسی، فرانسه، آلمان، ایرلند، ایتالیا، ژاپن، اسپانیا، سوئد، تایلند، ترکیه، تاجیکستان، امارات، ویتنام و چندین کشور دیگر اشاره کرد، همچنین گردشگران تور روسیه لازم است بدانند که این ایرلاین پرواز های داخلی بسیاری در این کشور دارد. از جدید ترین خطوط پروازی این ایرلاین می توان به مسیر مسکو به شهر دوسلدوف و برلین اشاره کرد که در سال 2016 میلادی راه اندازی شده است. کد یاتا این ایرلاین S7 بوده و کد ایکائو آن SBI می باشد.

ناوگان هوایی ایرلاین ایرباس S7 در گذشته شامل هواپیما های ایرباس، بوئینگ و توپولوف بوده است، اما امروزه بسیاری از این هواپیما ها کنار گذاشته شده اند، امروزه ناوگان هوایی این ایرلاین شامل هواپیما های جدید ایرباس، امبرائر و بوئینگ می باشد، از هواپیما های امروزی این ایرلاین می توان به Airbus A319، Airbus A320، Airbus A321، Embraer E-170 و Boeing 737 اشاره کرد.

بلیط های این ایرلاین در 4 کلاس پروازی مختلف ارائه می شوند، کلاس های پروازی ایرلاین ایرباس S7 عبارت اند از اکونومی، اکونومی فلکس، بیزنس و بیزنس فلکس.


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.