Nordwind

Nordwind

کشور روسیه دارای چندین ایرلاین متفاوت می باشد. یکی از ایرلاین های آن Nordwind می باشد. با ما در این مقاله همراه باشید تا به بررسی ایرلاین Nordwind بپردازیم.
شرکت هواپیمایی Nordwind در سال 2008 میلادی در کشور روسیه تاسیس شده است. قطب اصلی ایرلاین Nordwind فرودگاه بین المللی Sheremetyevo است. این ایرلاین فرودگاه های روسیه را به کشور های اطراف اقیانوس هند و دریای مدیترانه متصل کرده است. دفتر مرکزی شرکت هواپیمایی نوردویند در مسکو می باشد.
شرکت هواپیمایی نوردویند در سال 2008 با 3 هواپیما بوئینگ 757-200 کار خود را شروع کرد. ایرلاین Nordwind بدلیل خدمات مناسب به سرعت پیشرفت کرد و هواپیما های بوئینگ 767-300 و ایرباس A321 را به ناوگان هوایی خود اضافه کرد.
ایرلاین Nordwind در سال 2016 دارای 70 فروند هواپیما بوده است. ایرلاین نوردویند در ابتدای کار خود به 3 مقصد پرواز داشته، اما امروزه به بیش از 90 مقد مهم در سر تا سر جهان پرواز انجام داده، که در حدود 40 درصد رشد را نشان می دهد. ایرلاین Nordwind در سال 2013 بالای 3 میلیون مسافر را جا به جا کرده است. این رقم نسبت به سال اول فعالیت این ایرلاین 157 درصد رشد داشته است.
ایرلاین Nordwind یکی از محبوب ترین ایرلاین ها در میان مسافران تور مسکو می باشد، یکی از دلایل این موضوع مهمانداران آموزش دیده این شرکت بوده که می توانند به زبان های مختلف صحبت کنند.
امروزه ایرلاین Nordwind دارای 97 مقصد پروازی می باشد. از مقاصد پروازی آن می توان به 8 کشور و 12 شهر در خاورمیانه و قاره آفریقا، 8 کشور و 22 شهر در اروپا، 6 کشور و 14 شهر در آسیا و 3 کشور در آمریکا اشاره کرد.
ایرلاین Nordwind امروزه دارای 8 فروند ایرباس A321، 6 فروند بوئینگ 737، 9 فروند بوئینگ 767 و 3 فروند بوئینگ 777 و چندین هواپیما دیگر می باشد.

خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.