Kuwait Airways

Kuwait Airways

شرکت هواپیمایی ملی کشور کویت (Kuwait Airways) در سال 1953 در این کشور تاسیس شده است. دفتر مرکزی آن در فرودگاه بین المللی کشور کویت قرار دارد. ایرلاین Kuwait Airways عضو سازمان حمل و نقل هواپیمایی عرب می باشد.
این ایرلاین در ابتدای کار خود به مقاصدی نظیر بیروت، آبادان، اورشلیم و دمشق پرواز داشت. Kuwait Airways پس از یک سال فعالیت دچار مشکلات اقتصادی شد. پس از آن دولت کویت برای حمایت از این ایرلاین 50 درصد از سهام آن را خرید و سرمایه شرکت را دو برابر افزایش داد. پس از چندین سال، سهام این ایرلاین به صورت کامل در اختیار دولت کویت قرار گرفت.
در سال 1962 ایرلاین Kuwait Airways، یک فروند هواپیما با موتور جت اجاره کرد تا حرکت مثبتی در جهت پیشرفت خود انجام دهد. این ایرلاین در سال 1960 برنامه ریزی های لازم برای انجام 3 پرواز در هفته به سمت تور پاریس را انجام داد. در سال 1968 ایرلاین Kuwait Airways برای بهبود ناوگان هوایی خود 3 فروند هواپیما بوئینگ 707 خرید. در سال 1978 این ایرلاین 2 فروند هواپیما پهن پیکر خرید تا جای خالی خود را در این عرصه پر کند. با ورود به این عرصه شبکه پروازی کویت از غرب به نیویورک و از شرق به مانیل افزایش یافت. شرکت هواپیمایی کویت تا سال 1986 به افزایش و  نوسازی هواپیما های خود ادامه داد. در حال حاظر Kuwait Airways دارای 17 هواپیما جدید و بروز مسافربری می باشد.
ایرلاین Kuwait Airways در سال 1990 در زمان حمله عراق به کویت پرواز های خود را به این کشور لغو کرد، سپس در سال 2013 دوباره به این کشور پرواز انجام داد. در سال 2015 میلادی پرواز به تور استانبول را به مسیر های پروازی خود اضافه کرد. کد یاتا این ایرلاین KU و کد ایکائو آن KAC می باشد. این ایرلاین در حال حاضر حدود 35 مقصد پروازی دارد.

خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.