Air Armenia

Air Armenia

کشور ارمنستان یکی از مقاصد گردشگری محبوب در سر تا سر جهان می باشد. این کشور دارای یک ایرلاین به نام Air Armenia می باشد. در این بخش از سایت به بررسی ایرلاین Air Armenia می پردازیم.
Air Armenia در سال 2003 میلادی در این کشور تاسیس شده و در ماه مارس سال 2003 فعالیت خود را آغاز کرد. دفتر مرکزی آن در شهر ایروان می باشد. همچنین قطب پروازی این ایرلاین فرودگاه بین المللی زوارتنوس بوده که از این فرودگاه به 10 مقصد مهم پرواز مستقیم دارد. این ایرلاین در تاریخ 29 اکتبر 2014 کلیه پرواز های خود را بدلیل مشکل مالی تا تاریخ 20 دسامبر همین سال متوقف کرد.
از مقاصد پروازی اصلی این ایرلاین می توان به مسکو، کراسنودار، آتن، فرانکفورت، کراسنودار، پاریس، نیژنی نووگورود، سن پترزبورگ، یکاترینبورگ و سوچی اشاره کرد. قبل از ایرلاین Air Armenia، شرکت هواپیمایی آرماویا ایرلاین اصلی کشور ارمنستان بوده، این ایرلاین در سال 2013 ورشکت شده است. آرماویا در اوج دوران خود دارای 11 فروند هواپیما مسافربری بوده و روزانه از فرودگاه بین المللی زوارتنوس به 20 مقصد مهم در آسیا، اروپا و آفریقا پرواز داشته است. پس از این ایرلاین، ایر آرمنیا به عنوان بزرگ ترین شرکت هواپیمایی کشور ارمنستان شناخته می شود.
اگر قصد سفر با تور ایروان را دارید خوب است بدانید که این ایرلاین یکی از بهترین ایرلاین ها برای سفر به کشور ارمنستان می باشد.
ایرلاین Air Armenia امروزه دارای چندین هواپیما ایرباس A319 و بوئینگ Boein737-500 می باشد. کد یاتا این ایرلاین QN و کد ایکائو آن ARR است.
از فرودگاه هایی که ایرلاین Air Armenia در آن ها فعالیت دارند می توان به فرودگاه های فرودگاه بین‌المللی زوارتنوتس، فرودگاه بین‌المللی آتن، فرودگاه پاشکوفسکی، فرودگاه بین‌المللی کورومچ، فرودگاه شارل دوگل پاریس، فرودگاه بین‌المللی سوچی، فرودگاه پالکوو، فرودگاه بین‌المللی فرانکفورت و چندین فرودگاه دیگر اشاره کرد.

خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.