ایر آسیا

ایر آسیا یک شرکت هواپیمایی مالزیایی  می باشد که در شهر کوالالامپور قرار دارد و با این هدف احداث شده که پروازهای ارزان قیمت در اختیار مسافران قرار دهد. ایر آسیا به 22 کشور در جهان و 100 مقصد پرواز انجام می دهد. این ایرلاین دارای 3 نوع کلاس پروازی تجاری، ارزان و متوسط می باشد.
شرکت هواپیمایی ایر آسیا در سال 1994 احداث گردید و در سال 1996 فعالیت خود را آغاز نمود. رشد چشمگیر این شرکت از زمانی شروع شد که بدهی های این شرکت رو به افزایش بود، تا جایی که مسئولین مجبور به واگذاری این شرکت در سال 2001 به " گروه خصوصی تایم وارنز امریکا" شدند. از این سال به بعد ایر آسیا تغییرات قابل توجه ای را در برنامه کاری خود قرار داد که یکی از آن ها راه اندازی مسیرهای جدید پروازی می باشد که سوددهی بسیار خوبی را برای این ایرلاین به همراه داشت. اولین پرواز بین المللی ایر آسیا به سمت بانکوک بود و با مرور زمان اندونزی، فیلیپین، سنگاپور و ماکائو نیز به این لیست اضافه شدند.
ایر آسیا
در کلاس پروازی ارزان مسافران و توریست های تور کوالالامپور تنها در داخل کابین می توانند بار رایگان با خود به همراه داشته باشند و در غیر این صورت باید هزینه اضافی پرداخت شود. در این نوع پرواز این امکان برای گردشگران تور کوالالامپور وجود دارد که صندلی خود را انتخاب کنند، همچنین غذا نیز سرو می شود. در کلاس پروازی تجاری علاوه بر بار داخل کابین، امکان حمل 40 کیلوگرم بار رایگان وجود دارد و در کلاس پروازی متوسط این مقدار به 20 کیلوگرم کاهش می یابد.
این شرکت در ابتدا تنها از هواپیماهای بوئینگ 737-300 استفاده می کرد ولی بعد از مدتی به ایرباس 320 روی آورد. شرکت هواپیمایی ایر آسیا در هواپیما غذا و نوشیدنی های متنوعی می فروشد که این غذاها و نوشیدنی ها مطابق با قواعد دین اسلام تهیه می شوند و با پرداخت هزینه در اختیار گردشگران تور مالزی قرار می گیرد. 

خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.