Turkish Airlines

Turkish Airlines

هواپیمایی Turkish Airlines، شرکت هواپیمایی ملی و دولتی ترکیه و اولین شرکت هواپیمایی تاسیس شده در کشور ترکیه است و فرودگاه اصلی آن فرودگاه آتاتورک استانبول است. Turkish Airlines با ناوگان حدود 330 فروند هواپیمای ایرباس، بویینگ و امبرائر، بعد از هولدینگ لوفت‌ هانزا، بزرگ ‌ترین ناوگان هوایی دنیا را دارد و به حدود 300 مقصد در سرتاسر دنیا پرواز دارد.  از سال 2014 Turkish Airlines پیشرفت حیرت انگیزی داشت و امروزه جزء شرکت‌های هواپیمایی برتر دنیا است. غذاهای ارائه شده در پروازهای این ایرلاین از غذای پادشاهان عثمانی بهره گرفته شده و شهرت جهانی دارد. ترکیش ایر تا به امروز جوایز زیادی دریافت کرده است که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:
 بهترین ایرلاین اروپایی در سال 2011 و 2014
 بهترین صندلی کلاس اکونومی در سال‌های 2011 تا 2013
 ایرلاین برتر سال در سال 2013
شرکت هواپیمایی Turkish Airlines در سال 1933 احداث گردید و شبکه های سخت افزاری هاب آن در فرودگاه بین المللی Esenboga، فرودگاه بین المللی Gokcen و فرودگاه بین المللی آتاتورک استانبول می باشد. شرکت Turkish Airlines در شهر استانبول ترکیه قرار دارد و بیش از 18 هزار کارمند در آن مشغول به کار هستند.
Turkish Airlines
صندلی‌های اکونومی Turkish Airlines دارای عرض حدود 80 سانتی‌متر و پشتی صندلیِ   حدود 15 سانتی ‌متر بوده و فضای جلو پایشان باز و راحت است و به مانیتور مجهز هستند. هر مسافر تور ترکیه یک مانیتور دارد و می ‌تواند از امکانات صوتی و تصویری بهره ببرد. مسافران این کلاس می‌توانند با مجموعه‌ وسیعی از انواع فیلم و سریال، فایل‌های سرگرمی و موسیقی در طول پرواز سرگرم شوند. علاوه بر تجهیزات صوتی و تصویری، صندلی اکونومی Turkish Airlines شارژ لپ‌ تاپ و تلفن همراه نیز دارد. در کلاس پروازی اکونومی، مقدار بار مجاز شده در داخل کابین، یک کیف تا وزن حدود هشت کیلوگرم و مقدار بار مجاز شده در قسمت بار هواپیما، یک چمدان تا وزن بیست و پنج کیلوگرم است. صندلی‌های کلاس تجاری در لوفت هانزا زمان خواب بین 150 تا 180 درجه و به طول دو متر باز می‌شوند و به امکانات صوتی – تصویری و شارژ لپ‌تاپ مجهز هستند. گیت کنترل کردن گذرنامه ‌ی این دسته از مسافران تور ترکیه با مسافران عادی فرق می‌کند. همچنین این مسافران به صورت مجزا از مسافران کلاس اکونومی به هواپیما وارد و از آن خارج می ‌شوند. خدمات گسترده و گوناگونی مانند پذیرایی،  خوشامد گویی و منوی مخصوص غذا و نوشیدنی در سفرهای بین قاره‌ ای ارائه می‌شود. در این کلاس پروازی، مقدار بار مجاز شده در داخل کابین دو کیف تا وزن هشت کیلوگرم و میزان بار مجاز شده در قسمت بار هواپیما دو چمدان تا وزن 30 کیلوگرم می باشد. 

خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.