Oman Air

Oman Air

در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی در رابطه با یکی از شرکت های هواپیمایی کشور عمان ‏که ‏Oman Air‏ نام دارد در اختیار کاربران سایت قرار دهیم. 
Oman Air‏ که شرکت هواپیمایی ملی کشور عمان است در سال 1981 تاسیس شده ‏است و یکی از اعضای پیمان حمل و نقل هوایی عربی می باشد. 
خوب است بدانید هواپیمایی ‏Oman Air‏  در اسفند سال 1389 توانست اولین شرکت ‏هواپیمایی جهان باشد که خدمات تلفن همراه و اینترنت را در هنگام پرواز به مسافران ‏خود ارائه می دهد. از دیگر افتخارات این هواپیمایی دریافت جایزه طلایی خطوط پرواز سال ‏‏2011 می باشد. لازم به ذکر است ناوگان شرکت هواپیمایی ‏Oman Air‏ در حال حاضر دارای ‏‏30 فروند هواپیما می باشد و حدودا به 42 مقصد مختلف در 27 کشور جهان پرواز ‏مسافربری و باربری انجام می دهد. 
قطب اصلی این همواپیمایی فرودگاه بین المللی مسقط می باشد که در منطقه السیب  ‏و در نزدیکی شهر مسقط قرار گرفته است. همچنین کد یاتا هواپیمایی ‏Oman Air، ‏WY‏ ‏می باشد. اگر قصد سفر با تور عمان را دارید می توانید بلیط های خود را از این هواپیمای ‏Oman ‎Air‏ تهیه کنید همچنین این هواپیمایی به کشور های مختلف پرواز انجام می دهد و ‏گردشگران می توانند در تور های خارجی نظیر تور دبی نیز این هواپیمایی را انتخاب ‏کنند. از فرودگاه هایی که هواپیمایی ‏Oman Air‏ در آن ها فعالیت دارد می توان به فرودگاه بین ‏المللی امام خمینی، فرودگاه بین المللی کوالالامپور، فرودگاه بین المللی آتاتورک، فرودگاه ‏بین المللی دبی، فرودگاه شارل دوگل پاریس، فرودگاه دوحه قطر و غیره اشاره کرد. 
هواپیمایی عمان ایر در طول سال های فعالیت خود دچاره هیچگونه سانحه هوایی ‏نشده تنها در یکی از پرواز های خود به شهر کوالالامپور مشکوک به بمب گذاری بوده که ‏به همیت دلیل در فرودگاه بمبئی فرود اضطراری کرده و پس از بازرسی و عدم وجود ‏بسته مشکوک به سفر خود ادامه داد.‏

خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.