Air Arabia Airline

Air Arabia Airline

شرکت Air Arabia Airline در سال 2003 افتتاح گردید. Air Arabia Airline جزء شرکت های هواپیمایی کشور امارات می باشد که معمولا پروازهایی با قیمت مناسب را در اختیار گردشگران قرار می دهد.
Air Arabia Airline حدود 40 هواپیمای باربری و مسافربری دارد. دفتر مرکزی و فرودگاه مرکزی (فرودگاه بین المللی شارجه) Air Arabia Airline در شهر شارجه کشور امارات متحده عربی قرار دارد. این شرکت هواپیمایی امروزه به حدود 100 مقصد متفاوت در قاره های آفریقا، اروپا و آسیا  پروازهای باربری و مسافربری انجام می دهد. از میان شهرهای ایران تهران، سنندج، لار، آبادان، فارس، مشهد، شیراز و اصفهان از مقاصد ایر عربیا می باشد که گردشگران مختلف تور شیراز و تور اصفهان و تور مشهد می توانند از آن بهره ببرند. مهمانداران Air Arabia Airline از جانب شرکت، تحت آموزش های ویژه ای قرار می گیرند و از این حیث جزء تعلیم دیده ترین مهمانداران بین شرکتهای هواپیمایی محسوب می شوند و به علت وجود مهماندار از ملیت های متفاوت امکان صحبت با زبان های گوناگون را دارند.
این شرکت، بزرگترین شرکت خدمات هوایی ارزان ‌قیمت در منطقه خاورمیانه می باشد که به حدود 50 مقصد از طریق شارجه، حدود 30 مقصد از طریق کازابلانکا، فینه، ناظور و طنجه، حدود 10 مقصد از طریق رأس ‌الخیمه، و حدود 5 مقصد از طریق اسکندریه پرواز انجام می ‌دهد. قطب اصلی ایر عربیا در فرودگاه بین المللی شارجه قرار دارد. همچنین فرودگاه بین‌المللی راس الخیمه نیز قطب دیگر این شرکت هواپیمایی به شمار می رود و شهرهای کازابلانکا و اسکندریه نیز شهرهای مرکزی این شرکت هستند. شعار این شرکت "کم تر بپردازید، بیش تر پرواز کنید" می باشد که آن ها سعی در تحقق شعار خود دارند. افراد اصلی این شرکت هواپیمایی عبدالله بن محمد الثانی رئیس آن و عادل علی مدیر عامل آن می باشد. در آمد سالیانه این شرکت حدود 4 میلیارد می باشد.

خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.