آسمان

شرکت خدمات هوایی آسمان یکی از شرکت‌های هواپیمایی معروف ایران است که در سال 1359 از آمیخته شدن 4 شرکت هوایی ایر، ایر تاکسی، ایر سرویس و هور آسمان تشکیل شد. شرکت هواپیمایی آسمان از سال 1381 به سازمان بازنشستگی کشوری تفویض شد و امروزه مدیر عاملی این شرکت بر عهده حسین علایی می باشد. بلیط هواپیما آسمان، یکی از در دسترس ترین بلیط های هواپیما است که به دلیل وجود 3 مرکز پروازی در کشور به آسانی در اختیار مسافران تور داخلی قرار می گیرد. قیمت این بلیط ها نسبت به قیمت بلیط سایر ایرلاین های داخلی مناسب تر بوده و همین امر نیز باعث شده تا بلیط هواپیما آسمان، مشتریان خاص خود را داشته باشد. سیاست شرکت آسمان استفاده از هواپیما کوچک بوده و بیشتر ناوگان این شرکت را هواپیماهای فوکر 100 که دارای گنجایش حدود 100 نفر هستند تشکیل می دهد. دفتر مرکزی شرکت هواپیمایی آسمان در تهران واقع شده و دو مرکز فعال در شیراز و مشهد دارد. هم اکنون شرکت هواپیمایی آسمان در حال خرید هواپیماهای غول پیکر بوده و در طول سه سال اخیر هواپیماهای ایرباس 320 و بوئینگ 737 را به ناوگان خود اضافه کرده است.

 هواپیمایی آسمان هم اکنون تنها کاربر هواپیمای بوئینگ 727 برای جابجایی مسافران با میانگین سن 37٫5 سال در جهان است. برخی از مهم ترین مقصد های پروازی هواپیمایی آسمان عبارت اند از:
آبادان (فرودگاه آبادان)، تهران (فرودگاه بین المللی امام خمینی و فرودگاه بین المللی مهرآباد)، شیراز (فرودگاه بین المللی شهید دستغیب شیراز)، تبریز (فرودگاه شهید مدنی تبریز)، رشت (فرودگاه سردار جنگل رشت)، استانبول (فرودگاه بین المللی آتاترک)، دبی (فرودگاه بین المللی دبی)، اصفهان (فرودگاه بین المللی شهید بهشتی)، مشهد (فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد) و ...
امضای قرارداد خرید با بوئینگ: در فروردین سال 96 روابط عمومی هواپیمایی آسمان از امضای تفاهم‌ نامه‌ ای با شرکت بوئینگ، برای خرید دست کم 30 هواپیمای بوئینگ 737 مکس به ارزش حدود سه میلیارد دلار خبر داد. در این قرارداد امکان افزایش خرید تا 30 فروند دیگر از این نوع هواپیما پیش‌بینی گردیده که این سومین قرارداد خرید هواپیمای نو پس از عملی شدن برجام می باشد. همچنین شرکت هواپیمایی آسمان درحال مذاکره با شرکت میتسوبیشی ژاپن برای خرید 25 فروند هواپیمای MRJ می باشد. کترینگ آرمان یکی از کترینگ هایی است که با شرکت هواپیمایی آسمان همکاری دارد و پنجاه درصد سهام آن متعلق به ایرلاین آسمان است. این کترینگ افزون بر دریافت تمام استانداردها و مجوزهای لازم از سازمان بهداشت جهانی، تجارت جهانی و اتحادیه اروپا، موفق به کسب گواهینامه های حلال، وزارت بهداشت، موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی نیز گردیده که تنها برخی از شرکت های هواپیمایی معتبر در صنعت کترینگ به آن ها دست پیدا کرده اند. قطب اول هواپیمایی آسمان فرودگاه بین المللی مهرآباد، فرودگاه بین المللی امام خمینی و فرودگاه بین المللی شیراز می باشد و توریست های تور شیراز می توانند با امنیت خاطر سفر خوبی را تجربه کنند. قطب دوم هواپیمایی آسمان فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد، فرودگاه سردار جنگل رشت و فرودگاه سنندج می باشد که مسافران تور مشهد و تور شمال می توانند از آن بهره ببرند. 

خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.