کاسپین

در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی در رابطه با یکی از ایرلاین های کشور ایران که ایر لاین ‏کاسپین می باشد در اختیار کاربران سایت یاقوت24 قرار دهیم. ایرلاین کاسپین یکی از ‏هواپیمایی های خصوصی ایران بوده که در سال 1372 با هدف افزایش خدمات هوایی ‏به مردم کشور افتتاح شده است. کاسپین در خطوط هوایی میان تهران و سایر شهرستان ‏ها ایران همچنین کشور های عراق، امارات و ترکیه فعالیت دارد. از فرودگاه هایی که ‏هواپیمایی کاسپین در آن ها رفت و آمد دارد می توان به فرودگاه آتاترک، فرودگاه بین ‏المللی دبی، فرودگاه آبادان، فرودگاه اهواز، فرودگاه خلیج فارس، فرودگاه کرمانشاه، فرودگاه ‏بین المللی شهید هاشمی نژاد، فرودگاه بین المللی شهید دستغیب، فرودگاه بین المللی ‏شهید مدنی، فرودگاه اما خمینی (ره)، فرودگاه مهرآباد و غیره اشاره کرد. 
لازم به ذکر است ایرلاین کاسپین دارای دو قطب می باشد که عبارتند از فرودگاه های ‏امام خمینی (ره) و مهر آباد همچنین کد یاتا ایرلاین کاسپین ‏IV‏ می باشد. 
ناوگان ایرلاین کاسپین در ابتدا دارای 4 فروند هواپیما بوده و اکنون پس از گذشت ‏حدود 25 سال از تاسیس آن طبق آخرین آمار ارائه شده دارای 10 فروند هواپیما با ‏میانگین سنی حدود 22 سال می باشد و مدیران این ایرلاین مدعی هستند در بخش ‏های مختلف عملیاتی، پشتیبانی، بازرگانی و غیره به خود کفایی رسیده اند. و هواپیمایی ‏کاسپین در هفته حدود 300 پرواز داخلی و خارجی انجام می دهد. 
خوب است بدانید در تاریخ 24/4/1388 یک فروند هواپیما توپولوف تی یو-154 که متعلق ‏به هواپیمایی کاسپین بود در سفر به ارمنستان دچار سانحه شده و سقوط کرد طی این ‏سانحه متاسفانه تمامی 169 سرنشین این هواپیما جان خود را از دست دادند. 
اگر قصد سفر با هریک از تور های داخلی یا خارجی مثل تور کیش، تور دبی و غیره را ‏دارید می توانید بلیط های خود را از هواپیمایی کاسپین تهیه کنید. 

خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.