معراج

معراج

 

کشور ایران دارای شرکت های هواپیمایی متعددی است که همواره در حال ارائه خدمات به مشتریان و مسافران می باشند. یکی از این ایرلاین ها، شرکت هواپیمایی معراج است. در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی جامع، راجع به ایرلاین معراج در اختیار شما گردشگران قرار داده تا با مشخصات آشنا شوید.

ایرلاین معراج در سال 1389 هجری شمسی مطابق با استاندارد ها و قوانین سازمان هواپیمایی کشوری احداث شده و از آن زمان تا کنون آماده خدمت رسانی به مسافران و گردشگران محترم می باشد. ایرلاین معراج با یاری پرسنل و مدیران مجرب، ارائه خدمات به مشتریان با استاندارد های بالای عملیاتی و فنی را از همان سال های ابتدایی تاسیس، آغاز کرده است. از جمله خدمات شاخص ایرلاین معراج می توان به داشتن ناوگان مدرن و پرسنل جوان و مجرب که اعتماد مشتریان را جلب می کند، اشاره کرد.

در حال حاضر ایرلاین معراج در بیشتر شهر های داخلی و همچنین کشور هایی مانند روسیه، بلغارستان، عراق، ترکیه، امارات و کویت دارای ایستگاه های فعالی است که به گردشگران تور داخلی و خارجی سرویس دهی می کنند. ایرلاین معراج که هدف آن جلب رضایت و اعتماد مسافران در طول سفر بوده و برای داشتن پروازی لذت بخش تلاش می کند، رتبه اول کم تاخیر ترین ایرلاین را در چند سال متوالی کسب کرده و از مدعیان این زمینه می باشد. خواسته شرکت هواپیمایی معراج همواره دستیابی به شعار پرواز های مطمئن در طول سفر گردشگران عزیز بوده است و در همین راستا همواره از پیشنهادات و انتقادات مسافرین استقبال می کند.

شایان ذکر است که همه پرسنل شرکت هواپیمایی معراج آموزش دیده اند و نکته مهم تر این است که دوره های آموزشی تخصصی و عمومی مخصوص کارکنان این شرکت هواپیمایی مستمر بوده و همین موضوع باعث پیشرفت روز به روز ایرلاین معراج و همچنین کاهش مشکلات مسافران در طول سفر و رضایت آنان شده است.

از مقاصد پروازی داخلی ایرلاین معراج می توان به شهر های اصفهان، تبریز، تهران، شیراز، قشم، کرمانشاه، کیش و مشهد اشاره کرد.همچنین این ایرلاین دارای مقاصد پروازی خارجی استانبول، ازمیر، نجف، اسپارتا می  باشد.

در انتها لازم است بدانید دفتر اصلی شرکت هواپیمایی معراج در شهر تهران واقع شده است.


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.