ماهان

ماهان

ایرلاین ماهان نامی شناخته شده در صنعت هواپیمایی کشور می باشد. شرکت هواپیمایی ماهان یکی از شرکت های خصوصی ایرانی است و دفتر مرکزی آن در تهران قرار دارد. این شرکت در سال 1372 به صورت خصوصی در شهر کرمان احداث شد و طی مدتی کوتاه به یکی از خوش نام ترین های این عرصه تبدیل شد. شرکت ماهان در سال های اخیر رشد شایانی در عرصه هواپیمایی داشته و جزء ایرلاین های ایمن و مطمئن منطقه خاورمیانه به حساب می آید.
شرکت هواپیمایی ماهان، برای مشتریان خود بلیط هواپیما را در دو کلاس پروازی تجاری و معمولی ارائه می دهد. بلیط های هواپیما ماهان، نسبت به خدمات ارائه شده در این ایرلاین، قیمت مناسبی دارند از این رو به مشتریانی که به دنبال خریدی ایمن و کم هزینه هستند، بلیط هواپیما ماهان پیشنهاد می شود. ناوگان هواپیمایی شرکت ماهان حدود 50 فروند هواپیما را شامل می شود که از این تعداد 36 فروند فعال می باشند. ماهان پروازهای داخلی خود را با پرواز تهران – کرمان برای مسافران تور کرمان و پروازهای خارجی خود را با پرواز تهران – دمشق شروع کرد. سهام دار اصلی ایرلاین ماهان موسسه خیریه مولی الموحدین می باشد.
ماهان
ایرلاین ماهان مقاصد پروازی زیادی را در سرتاسر دنیا پوشش می دهد که برخی از مقصدهای داخلی و خارجی که گردشگران تور داخلی و تورهای خارجی می توانند با این هواپیما پرواز داشته باشند عبارت اند از: پرواز ماهان از تهران به مشهد، شیراز، قشم، اهواز، دبی، بانکوک، استانبول، شانگهای، مسکو و ... .  ایرلاین ماهان، فعالیت خود را در زمینه حمل بار، اولین بار در سال 1376 با 2 فروند هواپیما ایلیوشین شروع  کرده و در سال 1378 با به خدمت گرفتن نخستین ایرباس در ناوگان هوایی خود، پروازهایش را در زمینه حمل و نقل هوایی بسط داد. ایرلاین ماهان امروزه با دارا بودن ناوگان عملیاتی معتمد و مدرن و نیز پوشش مناسب مسیرهای داخلی و خارجی، به عنوان کارآ ترین و ماهرترین شرکت هواپیمایی ایران شناخته می شود.

خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.