هتل داریوش کیش

هتل داریوش کیش در سال 1397 موفق به دریافت تندیس و گواهینامه زرین برند و سیمین برند شده است که هر دو نشان دهنده آرا مردمی بالا برای محبوبیت و سطح کیفی مطلوب خدمات در بین سایر هتل های جزیره می باشد. پیش از این نیز هتل داریوش کیش موفق به کسب این گواهی نامه ها در سالهای 93 و 35 و 96 شده بود و در سال 97 برای چهارمین مرتبه به این مقام دست یافت. این امر گویای تلاش پرسنل و سرمایه داران این هتل برای بروز رسانی این هتل است در حالی که هتل هایی با همین سابقه ساخت و افتتاح اغلب رو به فرسودگی رفته اند هتل داریوش کیش هنوز با صلابت به زیبایی در جزیره کیش می درخشد.
هتل داریوش و اسکار گردشگری
اینکه چگونه یک هتل موفق به دریافت اسکار گردشگری می شود نیازمند بررسی های دقیقی از جانب سازمان های بین المللی هتل داری و گردشگری می باشد و جالب است بدانید که هتل داریوش کیش در سال های 2012 و 2014 و 2015 موفق به دریافت این اسکار شده است.
هتل داریوش کیش با سرمایه گذاری حسین ثابت کارآفرین برتر و میلیاردر بزرگ ایرانی بر پایه الگو گیری از دیگر هتل هایش در جزایر قناری با اصول و جاذبه های ایرانی ساخته شد بنابراین استانداردهای هتلداری جهانی را نیز رعایت نمود. علاوه بر هتل داریوش کیش هتل های لاله، هما آزادی و هتل عباسی اصفهان که بی نظیر ترین کاروانسرای جهان است هم در لیست هتل های پیشنهادی برای دریافت اسکار بودند اما در تمام سالهای ذکر شده تنها هتل داریوش کیش موفق به اخذ اسکار گردشگری شد.
هتل داریوش کیش و معماری خاص
معماری خیره کننده هتل داریوش کیش یکی از جاذبه های جزیره کیش و حتی هتلی پنج ستاره می باشد. هتلی که مناظری از تخت جمشید با شکوه را به تصویر می کشد و سر ستون هایی که با سر شیر و کنده کاری های مشابه همچون اثری تاریخی خود نمایی می کنند.
ورودی هتل داریوش کیش نیز همچون سر در زیبا و عظیم تخت جمشید است که هر مسافری را در بدو ورود به تحسین وا می دارد. این هتل تنها هتلی در جزیره کیش است که استخر روباز برای آقایان در نظر گرفته است.
هتل داریوش با داشتن فضای سبز بسیار عالی که نمای جذابی به هتل و حتی چشم اندازی بی نظیر برای اتاق ها به ارمغان آورده است یکی از سبزترین هتل های جزیره کیش در جوار ساحلی آبی می باشد.
هتل داریوش کیش با داشتن اتاق های کابانا یکی از جذاب ترین هتل های ایران بوده که موجب می شود مسافران زیادی برای حضور در چنین اتاق هایی با نور کافی امکان حمام آفتاب مبالغ بسیار خوبی را پرداخت نمایند. هتل داریوش کیش با داشتن دو رستوران با نام های رستوران آپادانا و رستوران پاسارگاد و سه کافه با فضاهای متفاوت به سلیقه مهمانان خود احترام گذاشته و با کیفیت بالای غذاها و دسرها رضایت تمام مسافران را جلب می کند. در این رستوران و کافه ها انواع غذای فرنگی، دریایی، ایرانی، فست فود و ... سرو می شود.

جهت رزرو تور کیش هتل داریوش ، اینجا کلیک کنید.

هتل داریوش کیش

هتل داریوش کیش

هتل داریوش کیش

هتل داریوش کیش

هتل داریوش کیش

هتل داریوش کیش

هتل داریوش کیش

هتل داریوش کیش

هتل داریوش کیش

هتل داریوش کیش

هتل داریوش کیش

هتل داریوش کیش

هتل داریوش کیش

هتل داریوش کیش


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.