هزینه سفر به کانکون

 

کانکون شهری یکی از شهر های توریستی مکزیک می باشد که در نزدیکی مناطق کارائیب واقع شده است. اکثر گردشگرانی که قصد سفر به این شهر را دارند نیاز است که حتما پیش از سفر، با هزینه سفر به کانکون بیشتر آشنا شوند. در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا به بررسی هزینه سفر به کانکون بپردازیم.

کانکون به سواحل بی نظیری که دارد معروف می باشد که از مهم ترین دلایل سفر گردشگران به این شهر است و کانکون در کنار سواحل، به دو بخش مدرن و سنتی تقسیم می شود که هرکدام جاذبه های گردشگری و مکان های دیدنی خاص خود را دارند.

ابتدا لازم به ذکر است واحد پول کانکون پزوی مکزیک است و در سال 2018 هر دلار آمریکا معادل 20.14 پزوی مکزیک می باشد.

یکی از مهم ترین فاکتور های هزینه سفر به کانکون، اقامتگاه است. گردشگران تور کانکون می توانند جهت قامت در هتل های این شهر، می بایست بطور میانگین 40 الی 6000 پزوی مکزیک با توجه به امکانات و شرایط هتل برای هرشب اقامت پرداخت کنند. همچنین اگر قصد اجاره آپارتمان در این شهر را دارید، بسته به موقعیت و شرایط آپارتمان می بایست 6500 الی 13000 پزوی مکزیک برای هرماه اقامت پرداخت نمایید.

گردشگران تور کانکون جهت میل کردن انواع غذاهای محلی، دریایی، فست فود و غیره در رستوران ها غیر لوکس شهر می بایست نزدیک به 150 پزوی مکزیک برای هروعده غذایی پرداخت نمایند که این عدد با توجه سطح رستوران و نوع غذای انتخاب شده متغیر باشد. همچنین نوشیدنی های بین المللی در کانکون نیز در بازه قیمتی 30 الی 50 پزوی مکزیک قرار دارند.

برخی از هتل های کانکون، خدمات گشت شهری و تاکسی سرویس هتل ارائه می دهند اما برای تردد در سطح شهر، می توان از خودرو های اجاره ای استفاده نمود که در کنار قیمت اجاره خودرو، می بایست 70 پزوی مکزیک برای هر گالن بنزین پرداخت نمود. لازم به ذکر است جهت کاهش هزینه سفر به کانکون می توان از سرویس حمل و نقل عمومی استفاده کرد بطوریکه جهت ورود به تاکسی 30 پزوی مکزیک، به ازای هر مایل مسیر 41 پزوی مکزیک و برای هر ساعت 200 پزوی مکزیک پرداخت نمود. جالب است بدانید بلیط های یکطرفه سرویس حمل و نقل محلی در کانکون تنها 11 پزوی مکزیک قیمت دارند.


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.