Austrian Air

Austrian Air

کشور اتریش واقع در قاره اروپا، یکی از کشور های مهم این منطقه می باشد. سالانه گردشگران بسیاری به اتریش سفر می کنند. این کشور دارای ایرلاین های مختلفی می باشد. یکی از ایرلاین های اصلی اتریش Austrian Air می باشد. در این بخش از وب سایت یاقوت24 به بررسی Austrian Air می پردازیم.
آسترین ایرلاینز بزرگترین شرکت هواپیمایی اتریش بوده و قطب اصلی آن فرودگاه بین المللی وین در جنوب شرقی وین می باشد. شرکت هواپیمایی Austrian Air دارای 86 فروند هواپیما می باشد و به 120 مقصد مختلف در جهان پرواز انجام می دهد. این شرکت عضو اتحادیه استار الاینس می باشد. همچین از قطب های فرعی این ایر لاین می توان به فرودگاه گراتس، فرودگاه زالتسبورگ و فرودگاه اینسبروک اشاره کرد. گردشگران تور اتریش از سر تا سر دنیا می توانند از  این ایرلاین برای سفر به این کشور استفاده کنند. آسترین ایرلاینز از کشور هایی مانند ایران، عراق، مصر، امارات، آمریکا، هلند، ترکیه، یونان، تایلند، چین، ژاپن، لیبی و چندین کشور دیگر به سمت اتریش پرواز انجام می دهد.
تاریخچه Austrian Air به سال 1957 میلادی باز میگردد، در این سال دو شرکت آستریا ایر و آسترین ایرویز با با هم ادغام شدند و آسترین ایرلاینز را تشکیل داده اند. در سال 2008 دولت اتریش تصمیم به فروش این ایرلاین گرفت و در سال 2008 شرکت هواپیمایی لوفت هانزا، شرکت Austrian Air را خرید. به همین علت امروزه این ایرلاین به عنوان زیر مجموعه ی این شرکت شناخته می شود. دفتر مرکزی این شرکت هواپیمایی در شوخات و اتریش قرار دارد. همچنین Austrian Air حامل پرچم اتریش می باشد.
گردشگران تور اتریش از تهران به وسیله این ایرلاین می توانند به اتریش سفر میکنند، همچنین جالب است بدانید آسترین ایرلاینز روزانه دو پرواز به تهران و بطور هفتگی 4 پرواز به سمت اصفهان و شیراز انجام می دهد. کد یاتا این ایرلاین OS و کد ایکائو آن AUA می باشد.

خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.