سفر ارزان به بالی

 

یکی از دغدغه هایی که گردشگران در سفر به بالی دارند، سفر ارزان به بالی است تا بتوانند با هزینه کمتر، تجربه سفری خاطره انگیز را داشته باشند. در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا با بررسی هزینه سفر به بالی و رعایت برخی نکات بتوانید سفر ارزان به بالی را تجربه کنید.

ابتدا لازم به ذکر است واحد پول بالی، یکی از توریستی ترین جزایر اندونزی، روپیه اندونزی می باشد که در سال 2018، هر دلار آمریکا معادل 14952.94 روپیه اندونزی می باشد.

گردشگران تور بالی جهت کاهش هزینه سفر به بالی می توانند از تور های لحظه آخری بالی استفاده کنند که برچسب قیمتی کمتری نسبت به سایر تور ها دارند. همچنین جالب است بدانید برخی از این تور های لحظه آخری در کنار قیمت کمتر، خدمات و امکانات بهترین نسبت به سایر تور ها دارند.

گردشگران در سفر به بالی جهت اقامت می توانند از اجاره آپارتمان استفاده کنند که امکانات و رفاه مناسبی دارند و بسته به شرایط و موقعیت قیمتی سه میلیون الی 7 میلیون روپیه برای هر ماه دارند. گردشگران تور بالی جهت اقامت در هتل های این شهر می بایست با توجه به امکانات و خدماتی که ارائه می دهند، 40هزار الی 2 میلیون روپیه اندونزی برای هرشب اقامت پرداخت کنند. لازم به ذکر است جهت سفر ارزان به بالی، اگر به صورت گروهی سفر می کنید از هاستل های شهر استفاده کنید که قیمت کمتری نسبت به هتل ها دارند.

جهت رفت و آمد در شهر بالی اگرقصد اجاره اتومبیل را دارید، علاوه بر هزینه بالای اجاره خودرو، می بایست 8777 روپیه اندونزی برای هر گالن بنزین نیز هزینه کنید. اما برای استفاده از خدمات تاکسیرانی می بایست 7000 روپیه هنگام ورود، 6700 روپیه برای هر کیلومتر و 42هزار روپیه برای هر ساعت پردات نمود. همچنین بلیط های یکطرفه سروسی حمل و نقل محلی نیز 3500 روپیه هزینه دارند.

بالی رستوران های مختلفی دارد که گردشگران تور بالی می بایست بیش از 100هزار روپیه برای هروعده غذا در یک رستوران معقول هزینه کنند اما می توان جهت کاهش هزینه سفر به بالی، از غذاهای خیابانی استفاده نمود که بسیار ارزان تر از رستوران ها می باشند.


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.