ویزای کاری اسپانیا

اسپانیا امروزه به دلیل شرایط مساعد اقتصادی و سیاسی، در میان افرادی که قصد تجارت، کار و سرمایه گذاری را دارند بسیار مورد توجه قرار گرفته است. این دسته از افراد جهت کار، تجارت و سرمایه گذاری در اسپانیا می بایست نسبت به اخذ ویزای کاری اسپانیا اقدام کنند. در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا به بررسی ویزای کاری اسپانیا بپردازیم.

اسپانیا یکی از مقاصد گردشگری محبوب در دنیا است که ورود گردشگران تور اسپانیا به این کشور باعث شده صنعت گردشگری یکی از مهم ترین قطب های درآمد اسپانیا باشد. همچنین اسپانیا و بطور کلی اروپا، به دلیل موقعیت جغرافیایی، شرایط سیاسی، اقتصادی و صنعتی، بسیار مورد توجه سرمایه گذاران قرار گرفته است.

افرادی که قصد دارند نسبت به اخذ ویزای کاری اسپانیا اقدام کنند می بایست ابتدا فروم درخواست ویزای کاری را تهیه نمود و اطلاعات مورد نیاز را وارد نمایند. همچنین دو قطعه عکس بروز نیز می بایست بر روی آن درج شود. سپس می بایست هزینه ویزای کاری را به یورو پرداخت نمایند و برای سفارت نیز وقت بگیرند که لازم به ذکر است این این کار می بایست حداقل 9 روز پیش از زمان سفر به اسپانیا صورت گیرد.

افراد شاغل که قصد دریافت ویزای کاری اسپانیا را دارند می بایست اطلاعاتی مانند قیش حقوقی، گردش مالی 6 ماه اخیر، گواهی اشتغال به کار، جواز کسب، پروانه پزشکی و غیره را نیز ارائه دهند. افرادی که توسط شرکتی در اسپانیا دعوت به همکاری شده اند می بایست دعوتنامه رسمی این شرکت که ترجمه شده باشد، به همراه کپی از آن نیز ارائه دهند و لازک به ذکر است این دعوتنامه می بایست اطلاعات کامل شرکت و هویت فردی که آن را ارسال کرده است داشته باشد. نکته بسیار مهم این است در صورتیکه شخصی از طرف شرکت ایرانی قصد کار در اسپانیا را دارد می بایست اطلاعات کامل این شکرت به همراه گواهی تقبل هزینه ها را نیز ارائه دهد.

در پایان لازم به ذکر است از تمامی مدارک مورد نیاز و موجود، عکس، کپی و نسخه ترجمه شده آن تهیه شود تا هنگام مصاحبه دچار مشکلی نشوید. همچنین جالب است بدانید اگر بیش از یک سال در اسپانیا کار، تجارت یا سرمایه گذاری داشته و پس از یک سال، میزان کیفیت و نوع کار در کنار گردش مالی مورد قبول باشد، می توانید اقامت دائم این کشور را تهیه کنید.


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.